Oferujemy kompleksowe założenie ogrodu.

Obejumące: projektowanie realizacje pielęgnacje


Udzielamy również porad dotyczących pielęgnacji i ochrony roślin.

Zajmujemy się pielęgnacją zieleni w wymiarze całorocznym,
sezonowym oraz jednorazowym. Aranżacją zieleni na balkonach, tarasach oraz modernizacją już istniejących założeń. Ponadto prowadzimy doradztwo w zakresie nasadzeń i kompozycji.


Proponujemy Państwu pomoc doświadczonych ogrodników z wieloletnią praktyką.

DBAMY O OGRODY

projektowanie realizacja pielęgnacja

PROJEKTOWANIE

Każdy wykonywany przez nas projekt ma na celu uporządkowanie przestrzeni w ogrodzie i dopasowanie jej do istniejących warunków architektonicznych i otaczającego go krajobrazu, pamiętając o indywidualnych potrzebach klienta.


Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu ogrodów przydomowych i terenów zieleni. Zajmujemy się również aranżacją zieleni na balkonach, tarasach oraz modernizacja już istniejących założeń. Ponadto prowadzimy doradztwo w zakresie nasadzeń i kompozycji.

REALIZACJA

Realizacja jest jednym z najbardziej wyczekiwanych przez klienta etapów tworzenia ogrodu. Wykonujemy wszystkie prace, rozpoczynając od podstawowych czynności związanych z przygotowaniem terenu pod inwestycję, aż do osiągnięcia efektu końcowego.


Pracujemy w sposób racjonalny i sprawny, wykorzystując najlepszej jakości materiały i rośliny.

PIELĘGNACJA

Każdy ogród wymaga systematycznej pielęgnacji.

Nasza firma proponujemy Państwu pomoc doświadczonych ogrodników z wieloletnią praktyką. Udzielamy również porad dotyczących pielęgnacji i ochrony roślin.


Zajmujemy się pielęgnacją zieleni w wymiarze całorocznym, sezonowym oraz jednorazowym.

OGRODNICTWO

Nasza działalność obejmuje szeroki zakres profesjonalnie wykonywanych usług w branży ogrodniczej.

 

 

Oferujemy kompleksowe założenie ogrodu począwszy od wykonania projektu, poprzez jego realizacje aż do całorocznej pielęgnacji.

Do każdego ogrodu podchodzimy indywidualnie, ponieważ ogród świadczy nie tylko o jego właścicielach, ale I o osobach, które go zaprojektowały, założyły I pielęgnuję. Posiadamy profesjonalny sprzęt umożliwiający nam prowadzenie prac w ogrodach prywatnych, jak również w terenach zieleni miejskiej.

4063
2955
2674615

Z przyjemnością zajmiemy się Państwa ogrodem.