AP GARDEN

Ogrodnictwo

Nasza działalność obejmuje szeroki zakres profesjonalnie wykonywanych usług w branży ogrodniczej.

Od pomysłu do ogrodu

Oferujemy kompleksowe założenie ogrodu począwszy od wykonania projektu, poprzez jego realizację, aż do całorocznej pielęgnacji.

Do każdego ogrodu podchodzimy indywidualnie, ponieważ ogród świadczy nie tylko o jego właścicielach, ale i o osobach, które go zaprojektowały, założyły i pielęgnują. Posiadamy profesjonalny sprzęt umożliwiający nam prowadzenie prac w ogrodach prywatnych, jak również w terenach zieleni miejskiej.

 1. Pielęgnacja

  Każdy ogród wymaga systematycznej pielęgnacji.

  Proponujemy Państwu pomoc doświadczonych ogrodników z wieloletnią praktyką. Udzielamy również porad dotyczących pielęgnacji i ochrony roślin.

  Zajmujemy się pielęgnacją zieleni w wymiarze całorocznym, sezonowym oraz jednorazowym.

 2. Projektowanie

  Każdy wykonywany przez nas projekt ma na celu uporządkowanie przestrzeni w ogrodzie i dopasowanie jej do istniejących warunków architektonicznych i otaczającego go krajobrazu, pamiętając o indywidualnych potrzebach klienta.

  Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu ogrodów przydomowych i terenów zieleni. Zajmujemy się również aranżacją zieleni na balkonach, tarasach oraz modernizacja już istniejących założeń. Ponadto prowadzimy doradztwo w zakresie nasadzeń i kompozycji.

 3. Realizacja

  Realizacja jest jednym z najbardziej wyczekiwanych przez klienta etapów tworzenia ogrodu. Wykonujemy wszystkie prace, rozpoczynając od podstawowych czynności związanych z przygotowaniem terenu pod inwestycję, aż do osiągnięcia efektu końcowego.

  Pracujemy w sposób racjonalny i sprawny, wykorzystując najlepszej jakości materiały i rośliny.